درباره بوتیک هتل کاشانه روشن

بوتیک هتل کاشانه روشن یک اقامتگاه سنتی در شهر کاشان با قدمتی 100 ساله است. به خیابان فاضل نراقی کاشان و محله قدیمی درب باغ که بروید، یک بنای منحصر به فرد که پیشینه آن به دوران پهلوی بازمی‌گردد، مشاهده خواهید کرد. بنایی با فضایی کاملا سنتی که شما را به گذشته‌ای نه چندان دور اما بسیار دلنشین می‌برد. کاشانه روشن در میان هتل های کاشان رنگ و بویی متفاوت دارد.

اقامتگاه سنتی کاشانه روشن درست در بافت تاریخی و مرکز شهر کاشان قرار دارد. مرمت این بوتیک هتل سنتی و زیبا در سال 94 آغاز شد و در سال 98 به بهره‌برداری رسید. کاشانه روشن در یک بنای دو طبقه با 10 اتاق و فضایی کاملا سنتی در طبقه‌های همکف و زیرزمین از میهمانان خود پذیرایی می‌کند. معماری زیبای این بنا با وجود اتاق‌های تمیز و دنج و پنجره‌های بزرگ رو به حیاط هتل که یک حوض پرآب در وسط آن قرار دارد، تداعی‌گر خاطرات خانه‌های قدیمی است.

10
اتاق ها
1
رستوران
22
کارمندان
3
راهنمای سفر

خدمات ما

– اتاق های این هتل شامل 10 اتاق یک تخته، دو تخته و سه تخته به همراه یک اتاق شاه نشین چهار تخته است.

– با وجود سنتی بودن این اقامتگاه زیبا، همه اتاق‌ها دارای تخت، حمام اختصاصی و سرویس‌ بهداشتی هستند.

– اتاق کرسی تنها اتاق بدون تخت این هتل با طراحی کاملا ایرانی است. کرسی وسط این اتاق و تزئین سنتی آن باعث شده تا محبوبیت زیادی در بین گردشگران به خصوص مسافران خارجی‌ پیدا کند.

– از امکانات اتاق های هتل می‌توان به صندلی، چایساز، یخچال مینی‌بار، سشوار و اسپیلیت اشاره کرد.

– تلویزیون بخشی از امکانات این اقامتگاه نیست، البته که در چنین فضایی شاید کمتر کسی برای تماشای تلویزیون وقت بگذارد!

– بنای اقامتگاه کاشانه روشن یک خانه قدیمی با حال و هوا و امکاناتی سنتی است، بنابراین در بخش‌های مختلف مانند ورودی اتاق‌ها باید از پله استفاده کنید. (قابل توجه افراد سالمند).

– صبحانه هتل کاشانه روشن هر روز در زیرزمین سرو می‌شود. برای سفارش غذا باید از قبل هماهنگی‌های لازم را با مسئولین هتل انجام دهید.

– از آنجایی که این اقامتگاه سنتی در بافت تاریخی شهر کاشان قرار دارد، پارکینگ اختصاصی در دسترس مسافران نیست. پارگینگ های عمومی در فاصله 500 متری این اقامتگاه موجود است.

– این هتل دارای یک صندوق امانات برای نگهداری از اشیای قیمتی مسافران است.

– مسافران هتل سنتی کاشانه روشن به اینترنت وای فای دسترسی دارند، همچنین در صورت نیاز می‌توانند از راهنمای گردشگری هتل اطلاعات کسب کنند.

افتخارات

Award
#1 Global Choice
Award
#2 Top Quality
Award
#1 Genuine Quality